Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS 1. - 5.5. 2024

PETŘÍNSKÉ MÁJE !!!

MARTIN FRANK  -  STŘELEC VÍTĚZNÉHO GÓLU S HRADCEM

frank-2024-hradec.jpg

Skvělý výkon a skvělý výsledek - to je zápas naší U19 s Hradcem Králové, kdy kluci ve sváteční středu porazili 1 : 0 "votroky"  z Hradce.

 

 

 

 

PETŘÍNSKÉ 

 

 

 

MÁJE 

 

 

 

Začátek května jde našim barvám opravdu k duhu. Tím jak jdou zápasy (díky vloženým středám) hrozně rychle po sobě, tak je těžké vlastně zachycovat ty parádní výkony a výsledky našich týmů. Takže jdeme na to postupně!

 

 

 

 
MUŽI
 

 

 
DOMAŽLICE "B"  -  SK PETŘÍN "A"   0 : 1 
 
Branky :   Heller
 
Fakta zápasu :  
 
 
Sestava  :  Suchý  -  Treml  , Kohout , Mudra , Klich ( 46´Heller )  -  Bednář , Flachs ( 63´Maxa ) , Vohrna (  63´Tětek ) - Provod  , Demeter ( 88´ Trojovský ) , Vodrážka J ( 63´ Frank )
  
Edelman , Vanc
 
 
Fotografie ze zápasu : 

 

 
Video ze zápasu : 
 
 
 
 
Muži věděli o zaváhání pronásledovatelů z Aritmy a to jim asi ze začátku trochu svazovalo nohy . Domácí byli daleko živější, ale s jedinou jejich nebezpečnou střelou si poradil Vojta Suchý v naší bráně . Zhruba od poloviny poločasu jsme začali hru vyrovnávat a od začátku půle druhé už jsme byli lepším týmem, ale ze spousty velmi nadějných situací jsme ne a ne prosadit . Nakonec jsme se prosadili po dohraném rohovém kopu, kdy si na hranici vápna počkal na balon David Heller a neskutečnou "pumelicí" prostřelil vše, co mu stálo v cestě . Domácí se sice zmohli na závěrečný tlak, ale obě jejich hlavičky šly daleko mimo naší svatyni, takže 0 : 1 a konec !
  
 
Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Domácí jsou ve formě - 3 zápasy a devět bodů je prostě něco, co Vás dostane do pohody a bylo to prostě vidět . Nám to zase chvíli trvalo než jsme se rozběhali, ale i v té době, kdy měli domácí herně navrch, tak jsme hráli dozadu velmi dobře .V konci  poločasu už to bylo od nás lepší a od začátku druhého poločasu jsme už začali šlapat pořádně na pilu , jenže jsme z opravdu spousty nadějných akcí prakticky vůbec nedokázali zakončit . Když jsme pak na posledních 25 minut poslali do hry další 3 čerstvé hráče náš tlak ještě zesílil a nakonec z toho byla vítězná branka . Zase můžeme slavit a zase jen do pondělního odpoledne , protože jestli si začneme myslet, že už to máme v kapse , bude zle  - nedobře!!!
 
 
 
  
 
 
 
RAPID  -  SK PETŘÍN "B"   1 : 2
 
Branky :  Hofman 2
 
 
Fakta zápasu :  
 
 
Sestava :  Edelman -  Vanc , Trojovský , Mareš , Voves ( 70´Kacerovský ) - Tětek  , Rada , Salák  -   Hájek ( 55´Kotěšovec ) , Hofman ( 80´Šedivý ) , Frank ( 46´Vodrážka Dan )
 
Vobruba , Jandoš
 
 
Béčko sehrálo na Rapidu parádní part se skvělým výsledkem . Sice jsme museli utkání otáčet, ale to jsme stihli už v první půli po dvou trefách Filipa Hofmana . Ve druhé půli jsme měli paradoxně daleko více šancí , ale gól už nepadl žádný 
 
 
 
Fotografie ze zápasu : 
 
 
 
 
 
Komentář trenéra Radka Vodrážky  : . 
 
Poslední dobou mají zápasy s Rapidem prostě koule a nejinak tomu bylo i tentokrát . Výborná hra z obou stran se spoustou nadprůměrných výkonů a k tomu ještě výsledek 1 : 2 pro nás = prostě obrovská spokojenost . My jsme trochu trochu na risk povolali kluky z naší U19, kteří toho s námi moc ( prakticky nic ) nenahráli, takže se to chvilku tak nějak hledalo, ale postupem času to bylo výborný !
 
 
 
 
 
 
LIGOVÉ DOROSTY
 

jankac-2024-hradec.jpg

David Jankovič byl jednou z ústředních postav našeho vítězství nad Hradcem Královým . Janky góla nedostal a tak jsme mohli po trefě Martina Franka slavit výhru 1 : 0 . 
 
 
 
SK PETŘÍN U19  - HRADEC KRÁLOVÉ  1 : 0
Branky  :  Frank
 
VIKTORIA ŽIŽKOV - SK PETŘÍN  1 : 0
 
 
Fakta zápasů :
 
 
 
 
 
 
Devatenáctka už ve středu porazila po famózním výkonu Hradec Králové a tak se na Žižkov vydala bez jediného hráče ročníku 2005, aby si kluci z nulašestek okusili jaké to bude . Sice prohráli , ale rozhodně nezklamali 
 
 
 
Komentář trenéra Jakuba Veselého : 
 
V úvodu zápasu jsme se potýkali s lehkou nervozitou a zhruba 10 minut nám trvalo než jsme zachytili tempo zápasu. Od té doby se hrál velice vyrovnaný a pohledný zápas z obou stran. Bylo to o tom, kdo první udělá nějakou chybu kterou soupeř potrestá. Žižkov měl chvílemi opticky drobnou převahu ve hře, ale i my jsme měli pasáže, kdy jsme ke gólu měli blíž my. Honza Kaňák pak šel dvakrát téměř sám na bránu. Neproměnil a tak platilo nedáš-dostaneš. Bohužel jsme si 7 minut před koncem nepohlídali obrannou standardku a do konce už jsme bohužel nevyrovnali. Kluky ale musím obrovsky pochválit za to jak zvládli tenhle zápas po herní stránce a ukázali si, že když budou dál pracovat tak tuhle soutěž zvládnou.
 
 
 
SK PETŘÍN 17 - HRADEC KR.    2 : 3
Branky :  Anděl , Dobrý
 
Fakta ze zápasu : 
 
 
 
VIKTORIA ŽIŽKOV - SK PETŘÍN 17    2 : 3
Branky :  Král , Sissmilich  , Dobrý
 
Fakta ze zápasu : 
 
 
 
 
 
Sedmnáctka si v neděli spravila chuť po setsakra nešťastné porážce ve středu s Hradcem 
 
 
 
Komentář trenéra Martina Kořínka : 
 

Ve středu jsme se v prvním vloženém kole jarní části utkali s leaderem tabulky, který jednoduše řečeno příliš bodů neztrácí. My jsme od prvních minut hrály opravdu dobře. Perfektní nastavení, sebedůvěra a dařilo se nám i kombinačně zejména na vlastní polovině, když jsme několikrát konstruktivně prošli přes napadání soupeře. Zápas neměl v první půli tolik šancí spíše nadějné situace z obou stran, ale těsně před poločasem jsme nakonec z velké šance inkasovali. Stav 0:1 nás vůbec neodradil. Z první půle jsme cítili, že se jednoduše ten den s tímto soupeřem můžeme měřit a nedlouho po startu první půle byl stav 1:1 po netradičním zakončení Lukáše Anděla. Než jsme se všichni nadáli byli jsme ve vedení, jelikož svou cestu přes obranu si našel Václav Dobrý a jeho ztečovaná střela překonala i brankáře soupeře. Dlouho to vypadalo, že budeme mít utkání pod kontrolou až do konce a složíme obrovského favorita a mohli jsme i navýšit. Po výborných střelách Matyáše Krále a Lukyho Anděla jsme trefili konstrukce. Nicméně těsně před koncem utkání jsme inkasovali z rohového kopu a ve mžiku jsme dostali gól znovu po trochu laciné ztrátě na vlastní polovině. Klukům i tak patří smeknout klobouk za neuvěřitelný výkon po všech směrech a nezbývá než poctivě pracovat a věřit, že nám to fotbalový Bůh vrátí a budeme někde vítězství v pozdních minutách slavit my.

 

Třetí zápas v tomto týdnu jsme sehráli proti Viktorce Žižkov na náročném povrchu na Bílé Hoře. Do zápasu jsme nevstoupili ideálně. Často jsme volil zbytečně složitá řešení a až na individuální výjimky jsme se nedostávali včas do soubojů a odražených míčů. Celkově je nutné přiznat, že i na míči Žižkov v úvodu vypadal o něco lépe a i díky tomu po naší systematické chybě vstřelil první branku právě soupeř. Nicméně nedlouho na to po dlouhém míči, který výborně prodloužil Kuba Ungermann se díky chybě obránce Véna Dobrý dostal do 100% šance a nemýlil se. Na stav 1-1 jsme navázali zlepšeným projevem v druhé půli, který vedl k téměř okamžitému gólu Vojty Sismilicha z rohu. V dobrém rozpoložení jsme pokračovali a měli jsme sérii nedořešených situací a neproměněných šancí a nedařilo se soupeři odskočit na dva góly. Kolem 70 minuty soupeř využil změny v obranných řadách, která poznamenala naši defenzivní jistotu a vyrovnal na 2:2. My zbraně nesložili a hned po rohu vypadaný míč vystřelil Matyáš Král na přední tyč a opět jsme otěže utkání drželi my. Soupeř už se do obrany příliš nedostal a naopak my opět měli sérii šancí a možností, které jsme nevyřešili gólem a těsně před koncem soupeř přeci jen stál tváří v tvář vyrovnaní. Naštěstí v tu chvíli se ukázal Maty Trnka, který střelu pomocí dobrého výběhu vytěsnil a tak jsme v Praze byli šťastnější tým my. Nyní po náročném týdnu náš čeká krátký odpočinek a spousta práce, abychom byli perfektně připraveni na zápas se Slavií Praha. 

 

 
 
 
 
 
DIVIZNÍ DOROSTY 
 
 
 SK PETŘÍN U18 - SENCO     3 : 2
Branky :  Hodan , Dobrý , Pihera
 
 
Fakta zápasu : 
 
 
Osmnáctka vzhledem ke všem posunům nastoupila netradičně jen s hráči ročníků 2005 a 2007 a nakonec to kluci zvládli. Paradoxně jakoby se kluci trochu opičili po 06 a jak už to bývá tak trochu tradicí , zase jsme vedli 3 : 0 , stejně jako už několikrát před tímto zápasem
 
 
Komentář trenéra Martina Kořínka : 
 
 
V sobotu od 10:00 jsme zastoupili naší U18 v mixu dvou ročníků - 2005 a 2007. V první řadě musím neuvěřitelně pochválit všechny hráče ročníku 2005 do jednoho. Zápas by mohl vzhledem k okolnostem svádět k nějakému podcenění nebo nedostatečnému nasazení, ale to se v žádném případě nedělo. Přesně takhle by mělo vypadat, když jde starší hráč s mladšími - vede je, jde příkladem a vše potvrzuje nadstandartní kvalitou. My jsme i díky tomuto do utkání vstoupili naprosto perfektně. Kombinační hru a velkou dominanci na míči jsme demonstrovali šancemi a góly. První z výborně trefeného voleje zasadil Matyáš Hodan, nedlouho na to z rohového kopu Véna Dobrý a nakonec i z přispěním chyby brankáře Vojta Pihera. Ačkoliv jsme v dobrém výkonu pokračovali, tak jsme těsně před koncem poločasu inkasovali trochu smolný gól a dali tím soupeři naději myslet na výsledek. V druhé půli jsme se na výkon snažili navázat, ale soupeř už kladl mnohem větší odpor a zároveň nám hru hodně narušili četné zásahy do obrany i zálohy v podobě střídání. Nakonec to vedlo k penaltě kolem cca 70 minuty, kterou soupeř ještě neproměnil. Nicméně do 5 minut už soupeř trestal a po odvráceném rohu krásně trefenou střelou snížil stav na 3:2. Senco poté mělo několik náznaků šancí, ale my už se žádné vážnější chyby nedopustili a vzali jsme si tři body, které jsme si rozhodli skvělou úvodní půlhodinou. 
 
 
 
 
 SK PETŘÍN U16  - SENCO     2 : 2
Branky :  Andrejs , Smíšek
 
Fakta zápasu : 
 
 
 
Jestli má šestnáctka nějakého neoblíbeného soupeře, tak jsou to rozhodně kluci z Doubravky . Ať je postavení v tabulce jakékoliv , tak se nám je prostě porazit ne a nedaří....
 
 
Komentář  : 

 

 

 

 

STARŠÍ  ŽÁCI

 

 VLAŠIM - SK PETŘÍN U15    2 : 1 

Branky :   Mastný

 

Patnáctka potřebovala v boji o 5. flek divizní tabulky ve Vlašimi minimálně bodovat, ale bohužel se to, byť o chloupek , nepovedlo . 

 

Fakta zápasu : 

https://www.fotbal.cz/souteze/zapasy/zapas/b14decf1-fa51-4238-8639-420aba9e856f

 

Komentář hráče Karla Hupače  : 

Dne 4.5.23 jsme se utkali s týmem ze středočeského kraje, Fc Sellier & Bellot Vlašim. Ze začátku se žádný z týmu nedostával k šancím, hra byla pomalá a bez chuti, až ve 24. minutě se prosadila Vlašim která vsítila gól střelou z 30 metrů. Tento gól nás probral, aby jsme začali hrát “fotbal”. Začali jsme pressovat a mít šance. Žádná ze šancí ale neskončila gólem. Ve 40. min. jsme šli do šaten s jedním gólem. Do druhé půle jsme se hecli a nakonec se ve 48. min. prosadil Leonard Mastný! Od té doby jsme byli lepší a lepší, měli jsme víc a víc šancí ale žádnou z nich jsme nedokázali proměnit. Čím víc jsme měli šancí, tím víc jsem začali propadat až jsme v 78. min. dostali poměrně zbytečný gól. Tento gól nás úplně dostal na kolena a už jsme se nedokázali dostat před bránu a tak jsme ve Vlašimi prohráli 1:2. Nejvíce naštvaní jsme byli z toho, že jsme neproměňovali akce, měli jsme jich více než dost. Hrou jsme ale byli lepší než Vlašim, jak také zmínil Vlašimský trenér. Doufáme že v koncovkách to do dalšího zápasu zlepšíme a konečně vyhrajeme.

 

 

VLAŠIM - SK PETŘÍN U14    0 : 18

Branky :  střelci viz níže odkaz

 

Fakta ze zápasu : 

https://www.fotbal.cz/souteze/zapasy/zapas/68478159-1342-42cd-8cee-ebdf2421f297

 

.....no coment - tohle je prostě strašnej NÁŘEZ !!!

 

 

Komentář trenéra Tomáše Stehlíka : 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI

 

Kluci si v rámci posunů našich kategorií udělali o víkendu volno a po parádním Planeo Cupu a další středeční výhře nad Vlašimí, naprosto zasloužené

 

Komentář trenéra Tomáše Kadlece :

 

 

 

 

ROKYCANY U13 - SK PETŘÍN U12    8 : 6  

Branky :  

 

Fakta zápasu : 

https://www.fotbal.cz/souteze/zapasy/zapas/c6759395-a81c-464b-a198-e1c882e6a1c8

 

Dvanáctka si po fantastickém výkonu ve středu poradila se silnou Vlašimí a  o víkendu posunula o jednu kategorii výše.   Proti o rok starším Rokycanům bojovali až do konce, tentokráte ale bez bodového efektu 

 

Komentář trenéra Petra Ivaniče : 

 

Ve středu jsme přivítali Vlašim,které jsme chtěli vrátit nedávnou porážku .
První třetina nám,ale vůbec nevyšla,soupeř byl jasně lepší a zaslouženě byl výsledek 0:1 pro hosty.Do druhé třetiny jsme ze sebe shodili nervozitu a plnili to co jsme si řekli, začali být nebezpeční a po pár minutách bylo vyrovnánó.Ve třetí třetině jsme pokračovali ve výborném výkonu a soupeře k ničemu nepouštěli , zásluhou za to bylo otočení výsledku v 69 a 71 minuě jsme dvěma góly zápas otočili na svojí stranu, které jsme ještě potvrdili 9.minut pře koncem na 4:1 a o našem vítězství bylo rozhodnuto. Obrovská pochvala jak pro všechny kluky tak i pro rodiče, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru ,která nás hnala celý zápas za výhrou.


Další zápas nás čekal hned v sobotu v Rokycanech.Po domluvě s trenéry jsme nastoupili místo kluků z ročníku 2011 ,proti o rok staršímu soupeři.
Bohužel se nám záskok moc nepovedl a po velké bitvě jsme prohráli 6:8.Pro nás velká zkušenost ,kdy jsme kromě prvních 15 minut byli na hřišti lepším mužstvem,bohužel soupeř byl lepší v proměňování šanci a zápas dovedl do vítězného konce.
Děkujeme trenérům U13 za možnost si vyzkoušet tenhle zápas.

 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVKA U 11
 
 
25. kolo - ČDŽ "A" U12 - Rokycany U12 - Petřín U11 - 10 : 4
Branky - 2x Honza Kasl a 2x Marek Kunst
 
V sobotu jsme dostali důvěru, abychom si zahráli se staršími a čekala nás premiéra v žákovské divizi. Všichni kluci byli na tento zápas natěšení, ale během týdne nás postihla tak neuvěřitelně velká marodka, že jsme si museli zavolat o pomoc našeho týmu U12. Tímto musíme moc poděkovat všem hráčům z U12, co nám pomohli v obou zápasech v tomto týdnu!!! A teď k zápasu. Začátek se nám nejspíš kvůli nervozitě moc nepovedl, brzy jsme prohrávali 0:4. Ale ve 2. třetině kluci zjistili, že se soupeřem dá hrát a snížili jsme na 2:4 a potom na 3:6. na začátku 3. třetiny jsme zkusili ještě více zazlobit, ale nedařilo se nám střelecky. Naopak soupeř následně během tří minut zápas rozhodl a my už pak jen kosmeticky snížili na konečný výsledek 10:4 pro Rokycany. I přes prohru musím všechny kluky pochválit, za předvedený výkon se nemusí vůbec stydět, je to dobrý počin do budoucna!
 
 
8. kolo - MPMŽ "D" - Petřín U11 - Smíchov
Branky - 4x Petr Kaufner, 1x André Ungu a Kryštof Soukup
 
V pondělí jsme na Petříně přivítali velmi silný Smíchov. Sestavu jsme dávali dohromady díky výpomoci borců z U12, takže určitá nesehranost byla poznat. Přesto se nám kvalitní hrou a bojovností povedlo soupeře porazit, což nám udělalo velikou radost. Za zmínku navíc stojí 4 gólová one man show Péti Kaufnera, to byla neskutečná kanonáda!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář